Mile widziany do

Wielkie miasto od Trząść się

6530 W. 79th Ulica
Trząść się, IL 60459 (708) 599-5500

Ognisko domowe Wielkie miasto Sala Zapalić Police Publiczny Prace Nawiązywać kontakt Nam
   

 

Ognisko domowe

 

Wielkie miasto Sala

 

Zapalić Wydział

 

Police Wydział

 

Publiczny Prace

 

Nawiązywać kontakt Nam

 

Pracownik Księga adresowa


 

 

 

Trząść się Informator handlowy


 

 

 

Trząść się Miejscowy Szkoła Dzielnice


 

 

 

Urząd państwowy Telefon Książka


Preria Ciągnie Publiczny Biblioteka

 

 

 


Trząść się/ Na południe Wetknąć Higiena Okręg

 

 

 


Wetknąć Parafia Wydział

 

 

 


Trząść się Park Okręg Wydział

 

 

 


Trząść się Izba Handlowa

 

 

 


 

 

 

 

 

 

       
 

 


Pracownik e- poczta Rejestracja

 

 

 


Wielkie miasto Mapa


 

Trząść się Illinois , prognoza pogody

 

 

 

 

wielkie miasto  Pracownik Księga adresowa

 

 


ratusz:

Burmistrz Złupić Klein

708(-599-5500)

 

Ten Burmistrz proponuje, posuwa się naprzód i przeglądy parki zostać adoptowany a propos Wielkie miasto; ustanawia administracyjny zasady postępowania; oszacowany i narzędzia istniejący parki, programy i zasady postępowania; i prace ściśle rezygnować ten Police, zapalić, i wszystko inny oddziały rezygnować dzielnica handlowa Londynu od Trząść się wobec zapewnić ten kasa i cisza od ten wspólnota.


Pracownik na kierowniczym stanowisku Pomocnik wobec ten Burmistrz:

Kathleen Flaherty

708(-599-5500)

 

 

 

 

Pierwszy punkt od nawiązywać kontakt w ten Burmistrz Wydział; nadzoruje ten Burmistrz wciągać na listę; odpowiada wobec rezydenci pytania i zgłaszać reklamację; współrzędne ten wielkie miasto list otwarty; odpowiedzialny pod kątem ten przetwarzanie i wydanie od wszystko napój udziela pozwolenia; odpowiedzialny pod kątem Zobowiązanie i Rada miejska zebranie porządek dnia; dłoń nadzwyczajne wydanie gazety prośby wykonane przy szkoły, kościoły, sprawy, etc.; i, dostarcza pomoc do radni miejscy.

 


posada biurowa Wydział

Wielkie miasto Urzędnik          

Klepanie Płoć

(708-599-5500)

       

Dzielnica handlowa Londynu Urzędnik współrzędne wielkie miasto wybór, dokumentacja i kopiować minuty od każdy zebranie, znaki i kontrasygnować rozporządzenia, i inny urzędowy dokumenty wysyłkowe. Odpowiada wobec obywatel prośby, służenie równie pewien związek pomiędzy ten obywatele i Wielkie miasto Oddziały, badanie Wielkie miasto i Wyrażać kody i statut. Odpowiedzialny pod kątem dzielnica handlowa Londynu od Trząść się Rozporządzenie Książka. Utrzymuje i zachowuje dzielnica handlowa Londynu Pieczętować. Opłacony z góry i publikuje zapisy notatki, reklama i notatki od publiczny aparat słuchowy, i nadzwyczajne wydanie gazety wywołany spotkania.

 


Zastępca Urzędnik

Gen  M. Chisholm

(708-599-5500)

       

Równie pewien personel członek do urzędnik Gen jest odpowiedzialny pod kątem przetwarzanie fakturowanie zestawienie pod kątem sprawa udziela pozwolenia, emitowanie sprawa, automat do sprzedaży i zabawa udziela pozwolenia Gen jest także w koszt od nadzorowanie ten pojazd rzeźnik program.


           

Ostrokrzew Hudnall

(708-599-5500)

       

Ostrokrzew zwykle jest twój pierwszy punkt od wydział kantor nawiązywać kontakt rezygnować dzielnica handlowa Londynu, prowadzący ty do robota papierkowa albo personel członek. Ona także jest pełnomocnik wobec zestaw od podatek miejski, zabawa, opał i rzeczywisty- majątek przelew taksa. posada biurowa wydział jest ten zestaw wydział pod kątem dzielnica handlowa Londynu. Motel i hotel okupacja taksa zestaw.


budynek Wydział

Budynek Zlecić/ Dzielenie na strefy Administrator

Szczery Kainrath

(708-599-5500)

       

Ten Budynek Goniec dłoń wszystko przeglądy pod kątem budynek pozwala, wydanie od budynek pozwala, przedmioty utrzymanie, budynek kod narzucanie. Przeglądy zastosowania pod kątem odchylenia, nadzwyczajne wydanie gazety używać pozwala, podziały i dzielenie na strefy zmiany. Opłacony z góry zalecenia do Programowanie i Dzielenie na strefy Zlecić.


       
Wesoło Selekcjonowanie  & Wesoło Rudzik                 708 (-599-5500)      

Budynek Głębokość. sekretarki Pomaga w ten emitowanie od budynek pozwala, odpowiedzi pytania dotyczący zezwolenie na budowę zastosowania, listy budynek kontrole i dzielenie na strefy.


Dave Ricchiuto

(708-599-5500)

       

Budynek & instalacje wodne inspektor Zbadać nowy i istniejący budynki i konstrukcje wobec narzucać zgodność wobec budynek, wyrażać od Illinois instalacje wodne kody, budynek kody i zgodnie z uznany budynek plany, specyfikacje i standardy.


Czerwonobrązowy Młynarz (708-599-5500)        
Elektryczny Inspektor: Zbadać nowy i istniejący elektryczny odrutowanie instalacje w przemysłowy, reklama radiowa i rezydencjonalny konstrukcje, wliczając w to niski napięcie układy, pod kątem zgodność rezygnować uznany roślina, stosowny Wielkie miasto kody i standardy pod kątem sztuka, kasa i różnice jakościowe.

finansowy Wydział Koordynator

Czerep, skorupa Przeliterować

(708-599-5500)

       

Związek do skarbnik, utrzymuje finansowy dokumentacja i obliczać i dokumentacja ten wielkie miasto dane liczbowe.


Patrycja Sabotaż

(708-599-5500)

       

Działanie w ten finansować wydział Patrycja obliczać i dokumentacja pracownik czas i lista płac dane, wysłać pocztą płace i dedukcja i przygotowuje czeki rozrachunkowe Opłacony z góry i procesy wszystko ubezpieczenie wystawić rachunek, emerytura informacja pod kątem obecny i spłacić dług osobisty.


Zapalić Wydział:

Dave Gilgenberg (708-599-7766)

     

Trząść się Zapalić Szef spełnia ten zadanie od kolejny dwa zapalić domy i dozoruje ten walka ogniowa i samodzielny urzędnik w an nagły wypadek osiedlać. Ten Szef jest odpowiedzialny pod kątem zapalić kontrole, badania, ćwiczenie i wzmacnianie się potencjalny walka ogniowa. Ten Zapalić Szef także prace w ten wspólnota wobec wierzyciel zapalić zapobieganie i informować ten publiczny u nagły wypadek medyczny usługi. Ten Zapalić Szef nie tylko ma wobec dowodzić ten walka ogniowa od każdy dom, oprócz musi zawierać z transakcję administracyjny opłaty celne zarówno. Szef dłoń ten robota papierkowa zawierać kierowanie ten preliminować, nadzorowanie polityka, kupowanie wyposażenie i mandat zasady postępowania.


Pracownik na kierowniczym stanowisku Pomocnik do Zapalić Szef

     
Micki Brennan-Shupps 708(-599-7766)        

Micki jest twój pierwszy punkt od nawiązywać kontakt rezygnować ten Trząść się Zapalić Wydział Szef wydział ona jest odpowiedzialny pod kątem Ambulans fakturowanie, faturowanie, lista płac pod kątem ten zapalić wydział pracownicy. ESDA' fakturowanie, klasa i nabywanie. Micki jest także odpowiedzialny mimo rachunki do zapłacenia.


Police Wydział:

szef Stóg Brzeg (708-924-7300)

     

Szef od ten Trząść się Police Wydział jest ten najwyższy ustawianie samodzielny urzędnik od ów Police wydział, i służy równie ten szef pracownik na kierowniczym stanowisku od ten wydział. Ten Police Szef jest pewien law narzucanie samodzielny urzędnik i jest podległy wobec wszystko ten życzenia od law narzucanie samodzielny urzędnik w państwo i wielkie miasto. Równie ten szef pracownik na kierowniczym stanowisku, on jest odpowiedzialny pod kątem zręczność ten wizja od ten Police wydział, osiedlać ten wydział cele, i wymyślanie roślina zrealizować ów cele


Pracownik na kierowniczym stanowisku Pomocnik do Police Szef

Vicky Gutierrez 708(-924-7300)

     

Vicky jest ten punkt od nawiązywać kontakt pod kątem ten Police szef Wydział; ona nadzoruje ten szef wciągać na listę; odpowiada wobec rezydenci pytania i, dostarcza pomoc do Police oddziały personel.


Wywiadowczy Wydział

Wydział Szef Mikrofon Dudlo (708-924-7300)

     

Patronka Wydział

     

Wydział Szef Dzika róża Bembenek 708(-924-7300)

     

publiczny Prace Wydział:

strach Trovato (708-924-7390)

     

Wielkie miasto od Trząść się Publiczny Prace Kierownik ma wiedza od parki, zasady postępowania, i techniki używany w ten zabudowanie, utrzymanie i naprawiać od municypalny infrastruktura. W pewien nadzorczy uprawnienie on demonstruje umiejętności w działowy zarządzanie, personel zarządzanie, kasa i ćwiczenie. On nadzoruje ten otrzymanie, zarządzanie, i utrzymanie od ten wielkie miasto flota od wyposażenie.


           
   

  powrót wobec szczyt

 

 

 


Iść do:

 

Ratusz

 

Budynek Wydział

 

Wielkie miasto Posada biurowa Wydział

 

Zapalić Wydział Pracownicy

 

Police Wydział Pracownicy

 

Publiczny Prace Pracownicy

 

Skarbnik Wydział


 

 

 

 
   
   
   
   
   
   
   
   
   

Ognisko domowe| nawiązywać kontakt| stosunki od używać| Webmaster | FAQ| Zatrudnienie|

2015 Design@DMTechcomputers.com